Bagels Locations Menu Catering Wholesale Comments News
HolesoviceMalá StranaOld Town
Bohemia Bagel Holešovice - Burger Bar
Dukelských hrdinů 48, Praha 7
(naproti Parkhotelu, u Stromovky)
Email: holesovice@bohemiabagel.cz
Tel.: 220 806 541
Otevřeno: Po-Pá 10:00-23:00, So-Ne 10:00-23:00
Poslední objednávky z kuchyně v 22:45

Nejnovější restaurace Bohemia Bagel, která kombinuje nabídku tradičního bagel shopu se širokým výběrem burgerů a plně zásobeným barem. Denní menu od pondělí do pátku. Víkendová pozdní snídaně 10-16h. WiFi zdarma.
Map: here

Bohemia Bagel Lázeňská
Lázeňská 19, Praha 1 - Malá strana
(jen pár kroků od Karlova mostu)
Tel.: 257 218 192
Email: info@bohemiabagel.cz
Open: Po-Pa 7:30 - 17:00, So-Ne 7:30 - 18:00

Stylová restaurace jen replica rolex pár kroků od Karlova mostu nabízející čerstvé bagely, snídaně po celý den, široký výběr salátů, replica rolexsendvičů, domácích amerických dezertů, gurmánskou bezednou kávu La Boheme a další. K dispozici je wifi internet zdarma.
Mapa: here

Bohemia Bagel Masná
Nejdříve ŠPATNÉ ZPRÁVY

S lítostí Vám musíme oznámit, že měníme náš koncept a z tohoto důvodu již Bohemia Bagel od 15. června 2014 na této adrese nenajdete.

Stále ale zůstávají v provozu naše pobočky v Holešovicích (Dukelských Hrdinů 48, Praha 7) a na Malé straně kousek od Karlova mostu (Lázeňská 19 , Praha 1 ). Naše bagely a vybrané dezerty budou taktéž k zakoupení ve všech AU GOURMAND (nejbližší je hned za rohem, Dlouhá 10). Objednávat můžete také přímo u manažera naší pekárny na tel. 220 806 590 nebo emailem na pekarna@bohemiabagel.cz.

Do budoucna plánujeme v této lokalitě pobočku Bagelu opět otevřít. Vše je ale otázkou delšího času.

Na naši spolupráci s velkoodběrateli z hotelů a kaváren se nic nemění!


A teď DOBRÉ ZPRÁVY

Místo Bohemia Bagelu, přímo zde v Masné ulici, budeme v říjnu otevírat gurmánskou mexickou restauraci a bar v duchu Burrita Loca.

Těšit se můžete na moderní taco menu, mexické speciality, plnohodnotný koktejl bar a usměvavý, přátelský personál, který bude mluvit stejně dobře česky jako anglicky.DALŠÍ NOVINKY

Hledáme personál na různé pozice!!

Pokud jste, nebo znáte zkušené kuchaře/ky, číšníky/servírky, barmany/barmanky, someliéry, hostesky, dejte nám o nich či o sobě vědět. Pošlete mail na info@burritoloco.cz

Děkujeme za vaši letitou věrnost naší pobočce a doufáme, že i přes tuto změnu budete stále našimi hosty.

S úctou

Glenn Spicker, Scott Kelly, Pavel Matousek

Europe Bagels s.r.o

www.bohemiabagel.cz

www.burritoloco.czZavítejte do jedné ze tří našich poboček v centru Prahy! Ať už prahnete po dobrém jídle při procházce Malou Stranou, či cestou na židovské město pražské potřebujete zkontrolovat e-maily a posedět u kávy, všude na Vás čeká skvělá atmosféra, příjemná hudba a samozřejmě široká nabídka sandwichů, bagelů, salátů a dalších pokrmů. Pobočka v Holešovicích navíc přidává denně jiné obědové menu, jež můžete vždy aktuální nalézt na našich stránkách. V našich restauracích používáme vysoce kvalitní, zdraví prospěšný palmový olej bez trans mastných kyselin a jsou také vybaveny čističkou fritovacího oleje, která využívá patentovaný proces mechanické mikrofiltrace a zvyšuje tak kvalitu a chuť smažených pokrmů.

Držitelům karet ISIC a ITIC poskytujeme slevy, stejně tak starostům a známým tvářím ze sítě Foursquare.

VIP karty   Podporujeme   Diskuzní fórum Kontaktujte nás            
protlaky řízené protlaky protlak pod komunikací bezvýkopové technologie